01slaider1.jpg01slaider3un.jpg7slaider8.jpg8slaider9.jpg9slaider11.jpg

Szkolne Budżety Partycypacyjne

 Od września 2021 roku nasza szkoła przystąpiła do projektu Szkolne Budżety Partycypacyjne. Za nami szkolenia koordynatorów, lekcje pokazowe, pisanie projektów, promocja pomysłów, głosowanie i zakup zwycięskich projektów. We wtorek 7.06.2022 Pan Doktor Bogdan Wróbel uroczyście oddał do użytku stoły do tenisa stołowego i pufy do siedzenia. Nasz korytarz na I piętrze stał się miejscem relaksu i zabawy. 10.06.2022 roku podczas II Forum Edukacji Obywatelskiej otrzymaliśmy tytuł Lidera Szkolnych Budżetów Partycypacyjnych.

certyfikat szbp2022

 

Uczennica naszej szkoły Michalina Skiepko została wyróżniona jako najlepszy mówca debaty oksfordzkiej.

Michalina debata

 Zapraszamy do obejrzenia galerii